ANA SAYFA     -     HAKKIMDA     -     PROJELERİM     -     KLİPLERİM     -     İLETİŞİM  

 

HAKKINDA

19 Mart 1982 Ankara Kızılcahamam doğumlu olan sanatçımız ilkokul dördüncü sınıfa kadar Akdere Kazım Orbay İlkokulunda, beşinci sınıfı Keçiören Nuh Eski Yapan İlkokulunda okudu. Ortaokul ve lise eğitimini Keçiören Rauf Denktaş lisesinde tamamladı.

Okul yıllarında müzikle iç içe olan sanatçımız okul korolarında görev almaya başladı. Babası saz üstadı olan Yılmaz, babasının yanında ritimci olarak düğünlere katıldı.
12 yaşından sonra saza gönül vererek içinde yanan ateşi körükledi.
Bu yıllarda aynı anda amatör futbolla da ilgilendi 1998 yılında Gençlerbirliği altyapısında görev aldı..

     Üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde tamamladı.


     Keçiören Belediye Konservatuarı sınavlarını kazanarak TRT Türk halk müziği sanatçısı Salih Turhan ‘dan ses, şan ve nota eğitimi aldı.

     Çeşitli kamu kuruluşlarında seslendirme uzmanı olarak çalıştı. Kültür ve turizim bakanlığı sanatçı sınavlarındaki başarısı ile sanatçı kimlik kartı aldı.

     2012 yılında ilk albümü “Yüreğimin Suçu Neydi?” ile profesyonel müzik piyasasına giriş yaptı. Sonraki yıllarda “Çok da Tın “ “ Aşkın da Senin Olsun “ “Hoşgeldin Yar Dünyama” albümlerini çıkardı. Günümüzde on tanesi profesyonel olmak üzere toplam 12 klip çekti. Vatan TV de 2012’de başlayıp beş yıl süren show programı yaptı. Kaçkar Karadeniz, Sıla TV , Tr 6 , İlke TV de programlar yaptı.

     Ankara’da belki de ilk olan isim ve sahne adının patentini aldı.

     Müzik hayatına devam eden Kadir Yılmaz çok yakında “Olmadan Olmaz Show” ile ekranlarda sizlerle olmaya hazırlanıyor...

 

  

Olmadan Olmaz Facebook Adresine gider     Olmadan Olmaz İnstagram Adresine gider    Olmadan Olmaz Youtube Adresine gider

 

Tüm hakları saklıdır.

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge,

marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Kadir Yılmaz'a aittir.